ژل فيلر براي تزريق در صورت

هيالورونيك اسيد يك ماده طبيعي در بدن شما است. غلظت هاي بالا در بافت نرم همبند و در مايع اطراف چشم شما يافت مي شود. اين نيز در برخي از غضروف و مايع مفصلي، و همچنين بافت پوست است. اين استخراج و اصلاح مي شود و در حال حاضر تبديل به يكي از پرطرفدار ترين نوع پركننده هاي تزريقي است. اگر اين اصطلاح به نظر مي رسد آشنا، به همين دليل است كه همان ماده اغلب به مفاصل دردناك افراد مبتلا به آرتريت تزريق مي شود تا درد را تسكين دهند و آرامش بيشتري به همراه داشته باشند. فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما انواع ژل فيلر را با بهترين كيفيت و مجوز وزارت بهداشت به شما عزيزان عرضه مي كند.

ژل فيلر

ژل فيلر در تركيب شيميايي، طول عمر و درجه نرمي متفاوت هستند. براي مثال، پركننده هاي نرم تر در لب ها استفاده مي شوند، در حالي كه پركننده هاي مقاوم تر ممكن است مورد نياز براي افزايش گونه هاي پيچي باشند. جراح شما با شما بهترين نوع و حجم پركننده مورد نياز براي مناطق خاص خود را مورد توجه قرار خواهد داد. براي بسياري از مردم، استفاده از ژل فيلر هاي غيرفعال ميتواند يك روش مبتني بر دفتر ساده باشد كه ميتواند ظاهر آن را به سادگي افزايش دهد. اين ژل هاي تزريقي بسيار قابل پيش بيني هستند و خطرات و عوارض جانبي كمتري دارند. اين پركننده ها اغلب در دفتر جراح تزريق مي شوند.

برندهاي مختلف ژل فيلر

ژل فيلر برندهاي مختلفي دارد برندهايي مانند ژل ژوويدرم از كشور فرانسه و يا ژل آلاينا از كشور آلمان يكي از بهترين برندهاي موجود در بازار براي حجم دهي و فرم دادن به صورت و لب هستند. فيلرهاي هيالورونيك اسيد از جهت اينكه ساختاري طبيعي دارند، داراي كمترين عوارض مي باشد. به همين دليل اين فيلرها محبوبيت زيادي كسب كرده اند.

 انواع ژل فيلر

ژل لب ژوويدرم يكي از بهترين ژل هاي موجود براي تزريق در لب است. به اين دليل كه ظاهري طبيعي به لب مي بخشد و عوارضي از آن ديده نشده است. ژل بلوترو ساخت كشور آلمان نيز يكي از بهترين فيلر هاي موجود در بازار مي باشد. از ديگر برندهاي محبوب ژل فيلر مي توان به ژل استايلج فرانسوي اشاره كرد كه داراي 5 مدل مختلف است و در بين پزشكان محبوبيت زيادي دارد.

منبع: فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مژده آفاق | ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۵۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

دستگاه هاي تنفسي

قدرت تنفس از حياتي ترين علائم زنده ماندن هر فرد مي باشد كه در جريان دم و باز دم بايد تداخلي ايجاد نشود، امروز براي بيماراني كه مشكلات تنفسي دارند و به دنبال شرايط و راهكارهاي مناسبي مي باشند تا براي بهبود درمان خود از آن استفاده نمايند، مي توان در اين بين دستگاه اكسيژن ساز و نبولايزر را معرفي نمود كه هر يك از اين دستگاه ها موجب راحتي تنفس و جريان هواي تميز را براي بيمار فراهم مي سازد، در ادامه به معرفي هر دو دستگاه مي پردازيم.

نبولايزر

دستگاه نبولايزر به وسيله يك ماسك پلاستيكي يا لوله اي كه در دهان بيمار قرار مي گيرد، به فرد بيمار كمك مي كند تا اكسيژن ذخيره شده در دستگاه به راحتي در مجراي بيني و دهان او قرار گرفته تا مشكل تنفسي براي فرد بيمار رخ ندهد و بتواند به راحتي عمب تنفس را انجام دهد. حالت كلي تمامي دستگاه هاي نبولايزر يكي مي باشد و در برخي از نبولايزر ها امكانات جانبي بيشتري در كنار دستگاه قرار مي گيرد تا وجه تمايزي با ديگر دستگاه ها پيدا كند.

نبولايزر امرن مدل NE-C900 يكي از بهترين و مناسب ترين دستگاه ها براي بيماران تنفسي ست. اين نبولايزر داراي كمپرسوري با دوام است كه خروجي بالايي دارد. همچنين اين دستگاه داراي كيتي منحصر به فرد و قابل تفكيك است.

اكسيژن ساز

يك دستگاه اكسيژن ساز به كمك كمپرس كردن هواي محيط موجب مي شود تا اكسيژن به قدر كافي در محيط پخش شده و نياز ريه افراد به اكسيژن سالم را برطرف مي كند، اغلب در محيط افراد ما ميزان نيتروژن بر اكسيژن بيش از پيش است و بايد براي داشتن روحيه مناسب و قدرت تفكر اكسيژن مورد نياز بدن تامين شود، دستگاه اكسيژن ساز داراي ويژگي منحصربفردي مي باشد كه اولين ويژگي آن قابليت حمل و جابجايي دستگاه مي باشد، اغلب دستگاه هاي اكسيژن ساز حدود 90 درصد اكسيژن مورد نياز را در محيط فراهم مي سازد و بايد همواره به سيستم فيلتراسيون اين دستگاه توجه نمود تا با تعويض به موقع آن از خطرات احتمالي براي بيماران جلوگيري نماييم.

اكسيژن ساز يوول مدل 8F-5AW يكي از جديدترين و پيشرفته ترين دستگاه هاي اكسيژن ساز موجود در بازار است و 5 ليتر اكسيژن در دقيقه توليد مي كند. اين دستگاه اكسيژن ساز مجهز به خروجي نبولايزر است و در منازل و مراكز درماني مورد استفاده قرار مي گيرد.

منبع : فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مژده آفاق | ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۳۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

دستگاه زيبايي

 

براي برطرف كردن هر مشكلي بايد از دستگاه مخصوص به آن استفاده كرد. از همين رو در نظر داريم در اين مقاله برخي از ويژگي ها و كارآيي چند دستگاه جوانسازي را خدمت شما معرفي كنيم.

·        دستگاه هيدرودرمي

با استفاده از دستگاه هيدرودرمي در اين روش درماني پزشكان تلاش مي كنند تا با استفاده از دستگاه زيبايي مورد نظر خود التهابات را كاهش داده و روند بهبود زخم را سرعت بخشند. در اين روش دستگاه فركانس بالايي از ارتعاشات براي ايجاد جريانات و اثرات حرارتي منتشر مي كنند كه اين فرآيند منجر به درمان هاي پوستي خواهد شد.

·        دستگاه ميكرودرم

يكي از شايع ترين و بدترين مشكلاتي كه افراد ميتوانند با آن روبرو شوند، جوش هاي سرسياه هست. خوشبختانه دستگاه ميكرودرم امروزه اين توانايي را دارند كه با قدرت مكش بالا تاثير مفيدي بر روي پوست گذاشته و آنها را از داخل پوست خارج نمايند. براي استفاده دستگاه تنها لازم است كه آن را در نقطه مورد نظر بگذاريد و دكمه كنترل را تنظيم كنيد.

دستگاه ميكرودرم ابريژن براي پاكسازي و جوانسازي پوست استفاده مي شود. واژه ميكرودرم ابريژن  يعني برداشتن قسمتي از لايه پوست (درم) از طريق ذرات ريز سايش دهنده. اين روش، يك روش غيرتهاجمي (بدون نياز به عمل جراحي) به منظور جوانسازي پوست و برطرف نمودن برخي از عارضه هاي پوستي است.

دستگاه ميكرودرم انزو از جمله بهترين ميكرودرم هاي موجود در بازار مي باشد كه اين ميكرودرم دراي  سه درجه قدرت متفاوت براي مكنندگي مي باشد. اين ميكرو درم مجهز به سيستم توليد بخار سرد بوده كه همزمان با شروع به كار مكش ميتوان از بخار سرد آن نيز استفاده كرد.  وجود بخار سرد در اين ميكرودرم باعث بازشدن منافذ پوست و كسب نتيجه مطلوب تر بر روي پوست مي شود.

·        دستگاه ميكرونيدلينگ

در واقع دستگاه ميكرونيدلينگ نوعي روش تحريك مكانيكال پوست است كه در اين روش با استفاده از سوزن هاي بسيار ريز ميليون ها ميكروكانال در پوست ايجاد مي كنند و با تحريك كلاژن سازي باعث ترميم ساختار و عملكرد پوست آسيب ديده شده و در نهايت باعث تغيير آن مي شود. پزشكان از ميكرونيدلينگ صورت به عنوان يك ابتكار جديد در زمينه درمان‌هاي پوست ياد مي كنند كه مي تواند خطوط ظريف پوست، اسكارها و ترك‌ هاي پوستي را به طور قابل توجهي كاهش ‌دهد.

دستگاه ميكرونيدلينگ دكتر پن يكي از بهترين و پيشرفته ترين دستگاه هاي زيبايي ست كه براي مصارف خانگي و در كلينيك هاي پوست و مو مورد استفاده قرار مي گيرد.

·        دستگاه خال بردار بيوتي پن

خال گوشتي قهوه اي رنگ كه بصورت يك نقطه است (توصيه مي شود توسط يك متخصص انجام شود)، لطفا توجه كنيد: محتويات موجود در كيف اين كيت قلمي براي جاروب كردن خالهاي شفاف عبارت است از: يك قلم، يك نگه دارنده سوزن (به قلم متصل مي شود)، سه عدد سوزن، يك سوزن. از آنجايي كه سوزن ها كوچك هستند، استفاده از آن براي مشتري آسان است. دستگاه بيوتي پن يكي از مفيدترين و محبوب ترين دستگاه ها براي برداشتن خال هاي كوچك تا متوسط مي باشد.

·        دستگاه ميني هايفو

هايفو يكي از روش هاي جوانسازي پوست مي باشد كه به فرم دهي صورت و... كمك مي كند. براي جوانسازي پوست با دستگاه ميني هايفو از امواج مافوق صوت به لايه هاي عميق پوست نفوذ مي كنند و  با متركز شدن در آن نقطه به جوانسازي و ليفت پوست بدون هيچگونه زخم منجر ميگردد. اين روش براي جوانسازي پوست بسيار كاربردي مي باشد و تاكنون هيچ عارضه اي از هايفوتراپي گزارش نشده است بيمار هيچگونه دردي را حس نخواهد كرد.

·        اتوي صورت درما اف

اتوي صورت وسيله اي است كه با توليد ارتعاشات صورتي البته در فركانس بسيار پايين، به عمق پوست افراد نفوذ كرده و تلاش مي كند تا آلودگي هاي موجود در بافت هاي پوست را از بين ببرد. بايد بدانيد كه اين روش كاملا بي خطر و موثر بوده و هيچ گونه قرمزي، درد و ناراحتي را براي افراد به همراه ندارد.

 

منبع : فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مژده آفاق | ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

دستگاه تصفيه هوا

دستگاه تصفيه هوا چيست

به طور كلي دستگاه تصفيه هوا هواي اطراف شما را از آلاينده ها و ذرات مضر پاك مي كند و اين كار را با استفاده از فيلترهايش انجام مي دهد. با كاهش ذرات آلاينده در هوا، احتمال اينكه آن ها را وارد ريه هاي خود كنيد كمتر خواهد بود. بدون دستگاه تصفيه هوا تنها فيلر ريه هاي شما خواهد بود و به همين دليل است كه خيلي از بيماري ها وجود دارند. زيرا هواي سالم تاثير مستقيمي بر بدن سالم دارد. اگر از آلرژي يا آسم رنج مي بريد، بيشتر تاثير هوا را بر سلامتي تان متوجه مي شويد. تصفيه كننده هوا دركاهش علائم آلرژي، بهبود آسم، بهبود كيفيت خواب، تنفس راحت تر و بالا بردن استاندارد زندگي تاثير بسزايي دارد.

 

دستگاه تصفيه هوا چه آلودگي هايي را از بين مي برد؟

گرده گياهان، گرد و غبار، بو و موي حيوانات خانگي، قارچ، باكتري ها و ويروس ها، دود سيگار و دود چوب، بوهاي ناشي از پخت و پز و يا مواد شيميايي، سموم ناشي از آفت كش ها، تركيبات آلي فرار در رنگ، الكل، مواد شوينده و غيره. هر كدام از اين آلاينده ها به سلامت افراد صدمه مي زند صرف نظر از اينكه حساسيت دارند يا نه. تنها تفاوت در اين است كه افرادي كه حساسيت دارند، زودتر متوجه اثر اين مواد مي شوند. اما افراد ديگر خطر را حس نمي كنند و در مدتي طولاني در معرض آن قرار مي گيرند. قبل از شروع خريد براي تميزكننده هوا، برخي از مسائل مورد نظر را در نظر بگيريد.

 

انواع مختلف دستگاه تصفيه هوا

براي خريد يك دستگاه تصفيه هوا از يك فروشگاه تجهيزات پزشكي بايد انواع فيلترهاي آن را بشناسيد. اگر چه انواع انتخاب ها به نظر مي رسد قريب به اتفاق، شما خوشحال خواهيد شد كه كشف كنيد كه تنها چهار نوع اصلي از تكنولوژي فيلتراسيون هوا است كه اين دستگاه ها از آن استفاده مي كنند. اين چهار فيلتر تميز كننده هوا انواع مختلفي از آلودگي هوا را در بر مي گيرد و ما دقيقا توضيح خواهيم داد كه چگونه هر يك از آنها كار مي كند. براي مثال فيلتر هپا (HEPA) يكي از بهترين فيلترهاي تصفيه هوا است. اين شامل يك فيلتر كاغذ بسيار متراكم است كه آلاينده هاي هوا را تسخير مي كند و مكانيسم اصلي تصفيه هوا را تشكيل مي دهد. يك فيلتر HEPA واقعي حذف 99.97٪ از تمام ذرات ميكروسكوپي به اندازه 0.3 ميكرون را انجام مي دهد. در هنگام خريد دستگاه تصفيه هوا به اصل بودن فيلتر هپاي آن توجه كنيد.

 

منبع: فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مژده آفاق | ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۰۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پماد زينك اكسايد

براي درمان يا جلوگيري از تحريكات جزئي پوست مانند سوختگي، برش و بثورات پوشك استفاده مي شود. بعضي از محصولات ممكن است به عنوان يك كرم ضد آفتاب استفاده شوند. پماد زينك اكسايد ممكن است براي مقاصد ديگر استفاده شود در صورتي كه سوالي داريد، از ارائه دهنده خدمات بهداشتي يا داروسازي خود بخواهيد. اين دارو فقط براي استعمال خارجي است. با دهان بر نداريد. دستورالعمل هاي مربوط به نسخه يا برچسب محصول را دنبال كنيد. قبل و بعد از استفاده دست ها را بشوييد. يك مقدار سخاوتمندانه به منطقه آسيب ديده اعمال كنيد. با يك باند يا پانسمان پوشش نكنيد، مگر اينكه پزشك يا پزشك شما به شما اين را بگويد. از تماس پماد زينك اكسايد با چشم خود خودداري كنيد. اگر شما انجام دهيد، با آب فراوان آب بشوييد.

 

عوارض پماد زينك اكسايد

عوارض جانبي مربوط به پماد زينك اكسايد كه شما بايد در اسرع وقت به پزشك يا متخصص مراقبت هاي بهداشتي خود گزارش دهيد. واكنش هاي آلرژيك مانند خارش پوست، خارش يا كندو، تورم صورت، لب ها يا زبان ممكن است در اثر استفاده از انواع پماد و كرم به وجود بيايد. اين فهرست ممكن است همه اثرات جانبي را مشخص نكند. براي مشاوره پزشكي در مورد عوارض جانبي با پزشك خود تماس بگيريد. شما ممكن است عوارض جانبي را به سازمان غذا و دارو گزارش دهيد. در مورد استفاده از پماد زينك اكسايد در كودكان با متخصص اطفال خود صحبت كنيد. در حالي كه اين دارو ممكن است براي شرايط انتخاب شده تجويز شود، اقدامات احتياطي انجام مي شود. مصرف بيش از حد: اگر فكر مي كنيد كه بيش از حد از اين دارو استفاده كرده ايد، يك مركز كنترل سم يا يك مركز اورژانس تماس بگيريد.

 

طريقه مصرف پماد زينك اكسايد

اين دارو معمولا به مناطق تحت تاثير قرار مي گيرد چندين بار در روز به صورت مورد نياز است. اطمينان حاصل كنيد كه منطقه آسيب ديده را با صابون و آب شستشو دهيد و قبل از استفاده از پماد زينك اكسايد خشك كنيد. مهم است كه اين دارو به طور دقيق همانطور كه توسط پزشك يا داروساز توصيه مي شود مورد استفاده قرار گيرد. اين دارو را در دماي اتاق ذخيره كنيد، از نور و رطوبت محافظت كنيد و آن را در دسترس كودكان قرار ندهيد. داروها را در فاضلاب دفع نكنيد (به عنوان مثال، در پايين سينك يا در توالت) يا در زباله خانگي. از داروساز خود بخواهيد كه چگونه داروهايي را كه ديگر مورد نياز نيست يا منقضي شده اند، كنار بگذاريد. پماد زينك اكسايد را از يك فروشگاه تجهيزات پزشكي معبتر خريداري كنيد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مژده آفاق | ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۲:۴۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |