دستگاه زيبايي

 

براي برطرف كردن هر مشكلي بايد از دستگاه مخصوص به آن استفاده كرد. از همين رو در نظر داريم در اين مقاله برخي از ويژگي ها و كارآيي چند دستگاه جوانسازي را خدمت شما معرفي كنيم.

·        دستگاه هيدرودرمي

با استفاده از دستگاه هيدرودرمي در اين روش درماني پزشكان تلاش مي كنند تا با استفاده از دستگاه زيبايي مورد نظر خود التهابات را كاهش داده و روند بهبود زخم را سرعت بخشند. در اين روش دستگاه فركانس بالايي از ارتعاشات براي ايجاد جريانات و اثرات حرارتي منتشر مي كنند كه اين فرآيند منجر به درمان هاي پوستي خواهد شد.

·        دستگاه ميكرودرم

يكي از شايع ترين و بدترين مشكلاتي كه افراد ميتوانند با آن روبرو شوند، جوش هاي سرسياه هست. خوشبختانه دستگاه ميكرودرم امروزه اين توانايي را دارند كه با قدرت مكش بالا تاثير مفيدي بر روي پوست گذاشته و آنها را از داخل پوست خارج نمايند. براي استفاده دستگاه تنها لازم است كه آن را در نقطه مورد نظر بگذاريد و دكمه كنترل را تنظيم كنيد.

دستگاه ميكرودرم ابريژن براي پاكسازي و جوانسازي پوست استفاده مي شود. واژه ميكرودرم ابريژن  يعني برداشتن قسمتي از لايه پوست (درم) از طريق ذرات ريز سايش دهنده. اين روش، يك روش غيرتهاجمي (بدون نياز به عمل جراحي) به منظور جوانسازي پوست و برطرف نمودن برخي از عارضه هاي پوستي است.

دستگاه ميكرودرم انزو از جمله بهترين ميكرودرم هاي موجود در بازار مي باشد كه اين ميكرودرم دراي  سه درجه قدرت متفاوت براي مكنندگي مي باشد. اين ميكرو درم مجهز به سيستم توليد بخار سرد بوده كه همزمان با شروع به كار مكش ميتوان از بخار سرد آن نيز استفاده كرد.  وجود بخار سرد در اين ميكرودرم باعث بازشدن منافذ پوست و كسب نتيجه مطلوب تر بر روي پوست مي شود.

·        دستگاه ميكرونيدلينگ

در واقع دستگاه ميكرونيدلينگ نوعي روش تحريك مكانيكال پوست است كه در اين روش با استفاده از سوزن هاي بسيار ريز ميليون ها ميكروكانال در پوست ايجاد مي كنند و با تحريك كلاژن سازي باعث ترميم ساختار و عملكرد پوست آسيب ديده شده و در نهايت باعث تغيير آن مي شود. پزشكان از ميكرونيدلينگ صورت به عنوان يك ابتكار جديد در زمينه درمان‌هاي پوست ياد مي كنند كه مي تواند خطوط ظريف پوست، اسكارها و ترك‌ هاي پوستي را به طور قابل توجهي كاهش ‌دهد.

دستگاه ميكرونيدلينگ دكتر پن يكي از بهترين و پيشرفته ترين دستگاه هاي زيبايي ست كه براي مصارف خانگي و در كلينيك هاي پوست و مو مورد استفاده قرار مي گيرد.

·        دستگاه خال بردار بيوتي پن

خال گوشتي قهوه اي رنگ كه بصورت يك نقطه است (توصيه مي شود توسط يك متخصص انجام شود)، لطفا توجه كنيد: محتويات موجود در كيف اين كيت قلمي براي جاروب كردن خالهاي شفاف عبارت است از: يك قلم، يك نگه دارنده سوزن (به قلم متصل مي شود)، سه عدد سوزن، يك سوزن. از آنجايي كه سوزن ها كوچك هستند، استفاده از آن براي مشتري آسان است. دستگاه بيوتي پن يكي از مفيدترين و محبوب ترين دستگاه ها براي برداشتن خال هاي كوچك تا متوسط مي باشد.

·        دستگاه ميني هايفو

هايفو يكي از روش هاي جوانسازي پوست مي باشد كه به فرم دهي صورت و... كمك مي كند. براي جوانسازي پوست با دستگاه ميني هايفو از امواج مافوق صوت به لايه هاي عميق پوست نفوذ مي كنند و  با متركز شدن در آن نقطه به جوانسازي و ليفت پوست بدون هيچگونه زخم منجر ميگردد. اين روش براي جوانسازي پوست بسيار كاربردي مي باشد و تاكنون هيچ عارضه اي از هايفوتراپي گزارش نشده است بيمار هيچگونه دردي را حس نخواهد كرد.

·        اتوي صورت درما اف

اتوي صورت وسيله اي است كه با توليد ارتعاشات صورتي البته در فركانس بسيار پايين، به عمق پوست افراد نفوذ كرده و تلاش مي كند تا آلودگي هاي موجود در بافت هاي پوست را از بين ببرد. بايد بدانيد كه اين روش كاملا بي خطر و موثر بوده و هيچ گونه قرمزي، درد و ناراحتي را براي افراد به همراه ندارد.

 

منبع : فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما

 

نوشته شده توسط مژده آفاق | ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |