ژل فيلر براي تزريق در صورت

هيالورونيك اسيد يك ماده طبيعي در بدن شما است. غلظت هاي بالا در بافت نرم همبند و در مايع اطراف چشم شما يافت مي شود. اين نيز در برخي از غضروف و مايع مفصلي، و همچنين بافت پوست است. اين استخراج و اصلاح مي شود و در حال حاضر تبديل به يكي از پرطرفدار ترين نوع پركننده هاي تزريقي است. اگر اين اصطلاح به نظر مي رسد آشنا، به همين دليل است كه همان ماده اغلب به مفاصل دردناك افراد مبتلا به آرتريت تزريق مي شود تا درد را تسكين دهند و آرامش بيشتري به همراه داشته باشند. فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما انواع ژل فيلر را با بهترين كيفيت و مجوز وزارت بهداشت به شما عزيزان عرضه مي كند.

ژل فيلر

ژل فيلر در تركيب شيميايي، طول عمر و درجه نرمي متفاوت هستند. براي مثال، پركننده هاي نرم تر در لب ها استفاده مي شوند، در حالي كه پركننده هاي مقاوم تر ممكن است مورد نياز براي افزايش گونه هاي پيچي باشند. جراح شما با شما بهترين نوع و حجم پركننده مورد نياز براي مناطق خاص خود را مورد توجه قرار خواهد داد. براي بسياري از مردم، استفاده از ژل فيلر هاي غيرفعال ميتواند يك روش مبتني بر دفتر ساده باشد كه ميتواند ظاهر آن را به سادگي افزايش دهد. اين ژل هاي تزريقي بسيار قابل پيش بيني هستند و خطرات و عوارض جانبي كمتري دارند. اين پركننده ها اغلب در دفتر جراح تزريق مي شوند.

برندهاي مختلف ژل فيلر

ژل فيلر برندهاي مختلفي دارد برندهايي مانند ژل ژوويدرم از كشور فرانسه و يا ژل آلاينا از كشور آلمان يكي از بهترين برندهاي موجود در بازار براي حجم دهي و فرم دادن به صورت و لب هستند. فيلرهاي هيالورونيك اسيد از جهت اينكه ساختاري طبيعي دارند، داراي كمترين عوارض مي باشد. به همين دليل اين فيلرها محبوبيت زيادي كسب كرده اند.

 انواع ژل فيلر

ژل لب ژوويدرم يكي از بهترين ژل هاي موجود براي تزريق در لب است. به اين دليل كه ظاهري طبيعي به لب مي بخشد و عوارضي از آن ديده نشده است. ژل بلوترو ساخت كشور آلمان نيز يكي از بهترين فيلر هاي موجود در بازار مي باشد. از ديگر برندهاي محبوب ژل فيلر مي توان به ژل استايلج فرانسوي اشاره كرد كه داراي 5 مدل مختلف است و در بين پزشكان محبوبيت زيادي دارد.

منبع: فروشگاه تجهيزات پزشكي آرادرما

نوشته شده توسط مژده آفاق | ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۵۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |